Menu Zamknij

13.11.2017 Sparing w piłkę siatkową z X LO im I. Paderwskiego

W dniu dzisiejszym odbył się sparing w X LO im I. Paderwskiego.

Chłopcy rozegrali 5 setów

W SPARINGU WZIĘLI UDZIAŁ:

  1. Nowaczyk D. III b
  2. Brocki G. II a
  3. Lipowski P. III c
  4. Wójcik D. III c
  5. Stepaniak O. III c
  6. Glinka P. IV d
  7. Sobieraj P. III b
  8. Figat J. III c
  9. Pochopień M. IV d
  10. Stachoń M. I d
  11. Cieślik K. I d
  12. Zuber A.

MECZE:

  1. ZSPM – X LO 2:1 ( 25:20 [skł I] 22:25 [skł II] 25:23 [skł I] )
  2. ZSPM – X LO 1:2 ( 24:26 [skł I] 12:15 [skł II] 15:10 [skł I] )

25.10.2017 Mistrzostwa Katowic w koszykówce chłopców – eliminacje

SKŁAD CHŁOPCÓW:

  1. Stasica M. III c
  2. Marciniuk M. IV d
  3. Kleinert P. IV b
  4. Jarczyk P. III c
  5. Drzewiecki K. III c
  6. Słodczyk Sz. IV a
  7. Jaros M. IV a
  8. Dymek A. I d
  9. Natanek F. I d
  10. Śliwak M. I d
  11. Michalski F. III a

GRUPA: ZSPM, XIV LO, T8, RBSZ I stopnia

MECZE:

  1. RBZS – ZSPM 5:28 (1:16, 4:12)
    • Marciniuk 15
    • Stasica 5
    • Drzewiecki 6
    • Kleinert 2
  2. RBZS – XIV LO 5:21 (0:8, 5:13)
  3. XIV LO – T8  25:5 (5:18, 0:7)
  4. T8 – ZSPM 0:40 (0:16, 0:24)
    • Marciniuk 6
    • Stasica 14
    • Drzewiecki 8
    • Słodczyk 4
    • Michalski 6
    • Dymek 2
  5. RBZS – T8 31:3 (20:0, 11:3)
  6. ZSPM – XIV LO  31:11 (14:11, 17:0)
    • Marciniuk 7
    • Stasica 3
    • Drzewiecki 8
    • Słodczyk 4
    • Kleinert 7
    • Jaros 2

WYNIKI:

  1. ZSPM [awans półfinał]
  2. XIV LO [awans baraż]
  3. ZBSZ I Stopnia
  4. T nr 8

MIEJSCE:  Mecze rozgrywane na hali SZKOŁY POLICJI, organizator ZSPM (p.B.Micińska).
Gramy 2 x 10 minut, 5 zawodników.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:50 przed bramą szkoły policji.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgody na zawody.

Dziękuję Paskalowi L. oraz Szymonowi L., sędziom stolikowym, za pomoc oraz Danielowi K. za profesjonalne foty!!

20.10.2017 Sparing w koszykówkę z ZSTiO nr 3

W dniu dzisiejszym odbył się sparing w ZSTiO nr 3 „Abramowski”.

Chłopcy rozegrali 4 kwarty po 10 minut oraz 2 połowy po 8 minut

W SPARINGU WZIĘLI UDZIAŁ:

  1. Stasica M III c (13 pkt)
  2. Marciniuk M IV d (32 pkt)
  3. Kleinert P. IV b (4 pkt)
  4. Jarczyk P. III c (7 pkt)
  5. Drzewiecki K. III c (4 pkt)
  6. Słodczyk Sz. IV a (6 pkt)
  7. Jaros N. IV a (3 pkt)
  8. Dymek A. I d
  9. Natanek F. I d
  10. Śliwak M. I d (4 pkt)
  11. Michalski F. III a

MECZE:

  1. ZSPM – ZSTiO nr 3 48:28 (8, 13, 13, 14 – 8, 7, 8, 5)
  2. ZSPM – ZSTiO nr 3 25:12

09 i 10.10.2017 Mistrzostwa Katowic w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

DZIEWCZĘTACHŁOPCY
SKŁADSKŁAD
1. Sznur A. III b
2. Wolińska B. II c
3. Śliwińska K. III b
1. Omorczyk D. I a
2. Śliwak M. I c
3. Natanek F. I c
4. Zuber A. II d
WYNIKIWYNIKI
ZSPM – ZSZ Mielczarski 0:2
ZSPM
– II LO 0:2
ZSPM – ZS Muzycznych 2:0
ZSPM
– II LO 1:2
ZSPM
– ZSZ nr 3 2:0
ZSPM
– ŚTZN 2:0
ZSPM
– IV LO 2:0

Dziewczęta z ZSPM zajęły miejsce 9-10/10, chłopcy zajęli miejsce  3 /11 – GRATULUJEMY !!

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na Janowie. Turniej rozgrywany systemem brazylijskim (do dwóch przegranych). Obowiązuje strój sportowy oraz własny sprzęt do tenisa stołowego. Weryfikacja: 08:30. Rozpoczęcie zawodów: 09:00.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:25 przed wejściem do szkoły.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną, czarny t-shirt i zgodę rodzica na udział w zawodach.

25.09 – 04.10.2017 Wyjścia na siłownię ICON

SIŁOWNIA !CON

W tym roku po raz kolejny nawiązaliśmy współprace z siłownia !CON i zaproponowaliśmy młodzieży Zespołu Szkół Poligraficzno – Mechanicznych zajęcia na siłowni pod okiem trenerów personalnych w ramach dwóch godzin lekcyjnych.

Siłownia usytuowana jest w Galerii Manchattan przy ul. Szewskiej.

Wyjście było nieodpłatne. Każdy zainteresowany do końca września mógł zakupić karnet w ofercie.

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży uczącej się w przedziale wiekowym 16-20 lat i wynosi 49 zł za miesiąc (po 4 tygodniach można zrezygnować z karnetu bądź go zawiesić)

05.10.2017 Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych

Zbiórka o 10:45 przy portierni w szkole z podpisaną zgodą i legitymacją.
Należy posiadać bilet miesięczny bądź dwa bilety na dojazd w jedną stronę.

SKŁAD CHŁOPCÓW:

  1. Herman Sz. II c
  2. Śmiłowski M. II c
  3. Sega R. II c
  4. Guzy M. I d
  5. Kisieliński M. I a
  6. Irzykowski b. I a

SKŁAD DZIEWCZĄT:

  1. Reichman D. I b
  2. Wolińska B. II c
  3. Świerkot D. I a
  4. Malinowska M. I c
  5. Bielecka K. I b
  6. Bajurek A. I a

PROSZĘ O ZABRANIE CZARNYCH T-SHIRT, ZGÓD RODZICÓW oraz LEGITYMACJI!!
ZABIERZCIE CIEPŁE BLUZY.

NA ZAWODACH NIE MA DOSTĘPU DO SZATNI !!
PROSZĘ JECHAĆ W STROJU DO BIEGANIA I NA NIEGO ZAŁOŻONYM DRESIE!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  • DZIEWCZYNY: 8 miejsce / 10 szkół (18 pkt)
  • CHŁOPCY: 12 miejsce / 15 szkół ( 10 pkt)

MIEJSCE: Dolina 3ch Stawów, koło Pomnika na Os. Paderewskiego
ZBIÓRKA:
10:45 przy portierni, weryfikacja o godz 12:00

28.09.2017 Mistrzostwa Katowic w lekkoatletyce

SKŁAD CHŁOPCÓW:

  • 100 m. – Wójcik D. III c (12’30 s. – 10m./m.), Hebda B. III a (12’64 s. – m./m.), Dylewski Sz. IIIb. PK (12’56 s. – 12m./33m.)
  • 400 m. – Herman Sz. IIc (01:01’31 – 10m./..m), Szargan P. II a. (1:04’64 – m./m)
  • 1500 m. – Sega R. II c (5:29’55  – ..m./..m), Olearczyk M. III b (5:59’26 – m./m)
  • skok w dal – Nowaczyk D. III b (5,18 m – .m./.m.) Hański P. II c (5,01 m – m./m.)
  • pchniecie kulą (7kg)–  Łaziński D. IV b – III m. (13’45 s.), Matuszek K. III c (9,60 m. – m./m.)
  • sztafeta 4 x 100 m. – Dylewski Sz., Hebda B., Nowaczyk D., Wójcik D. (10 m.)

SKŁAD DZIEWCZĄT:

  • 100 m.Ciesielska L. IV b – II msc (13’45 s.), Śmieja K. II b (15,24 – m./m.)
  • 400 m. – Reichman D. Ib (82,81 – m./m.) , Malinowska M. IIc. (88,21 – m./m.)
  • 800 m. – Rejdak M. II c – II msc (2:46’24 s.), Bielecka K. II b (3:50’37 – m./m.)
  • skok w dal – Gasior N. IV b (3,79 m – m./m.), Mazur M. I b (3,25 – m./m.)
  • pchniecie kulą (5kg)– Lorenc K. III b (6,55 m. – m./m), Będkowska I. II b (5,66 m. – m./m)
  • sztafeta 4 x 100 m.– Śmieja K., Gasior N., Mazur M., Ciesielska L., (11 m / 11 m.)

PROSZĘ O ZABRANIE, ZGÓD oraz LEGITYMACJI (PIECZĄTKA Z ROKIEM 2017/2018) !!
ZABIERZCIE TEŻ CIEPŁE BLUZY

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  • DZIEWCZYNY: .. miejsce / 18 szkół (13 pkt)
  • CHŁOPCY: .. miejsce / 21 szkół (22 pkt)

Drużyna liczy 14stu zawodników. Do każdej konkurencji można zgłosić 2 zawodników.
Każdy może brać udział w jednej konkurencji i sztafecie.
Liczy się dziesięć najlepszych wyników z 11 startów.

MIEJSCE: Stadion lekkoatletyczny AWF Katowic ul. Kościuszki 84

ZBIÓRKA: 09:45 przed wejściem na stadion