Menu Zamknij

03.04.2023 Turniej w unihokeja „Unihokej łączy”

Dzisiaj na hali w Szopienicach odbył się turniej unihokeja 🏑 pod hasłem „Unihokej łączy”.

SKŁAD ZSPM:
Igor Gwóźdź 4a, Patryk Śmiłowski 4c, Mikołaj Druch 4c, Mateusz Sławski 3c, Oskar Mateja 3b,
Kamil Lewandowski 3b, Olivier Sadowski 1b, Karol Stępień 1b.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn podzielonych na dwie grupy.

ZSPM w swojej grupie rywalizowalo z X LO, ŚTZN, ZSTiOnr3, UKSem Gladiator.

➡️1 mecz: remis z UKS Gladiator, 2:2.
➡️2 mecz: remis z faworytem turnieju, 1:1.
➡️3 mecz: wygrana z X LO, 3:1.
➡️4 mecz (decydujący o awansie do półfinałów): wygrana z Abramowskim (ZSTiO nr 3), 4:0.
➡️Półfinał: wygrana z ZS nr 2 (Murcki), 1:0.
➡️Finał.
Spotkamy się ponownie ze Śląskimi Technicznymi Zakładami Naukowymi. Mecz od początku nie układa się po naszej myśli, przegrywamy 1:0. Doprowadzamy do wyrównania na 1:1, by za chwilę znowu przegrywać 2:1. Ostatnie minuty to popis Mikołaja Drucha (4c), który najpierw doprowadza do wyrównania na 2 minuty przed końcem meczu, a następnie strzela bramkę na 3:2. 👏🏆💪 Wygrywamy! 🏑🥇

MVP turnieju został Mikołaj Druch (4c) 🎖🏆

Zawody, na najwyższym poziomie, zorganizowane zostały przez pana Tomasza Maśnicę (SP 64) oraz panią Małgorzatę Tomecką (ŚTZN).